Březen 2011

Zeptejte se=))

28. března 2011 v 8:37 | Dee
Trochu jsem vylepšila místo, kam mi můžete pokládat otázky. Odteď vy nebudete psát otázky do komentářů a já na ně nebudu odpovídat přes článek (nebo komenty), ale můžette mi je napsat na odkaz zveřejněný níže a já mám tu možnost odpovědět vám hned pod otázku=))


Gallery Update; 27.3.2011

27. března 2011 v 14:09 | Dee
Konečně se zase objevili nějaké nové fotky tak je sem hned dávám. První dvě alba jsou s Alyson (opět paparazzi) a v tom třetím jsou nové stills fotky k 21. dílu 6. série - The Perfect Cocktail, které jsou vážně zajímavé (hlavně ty s Tedem a Zoey=D). Užijte si fotky=)))

001~25.jpg002~24.jpg003~22.jpg
012~7.jpg018~4.jpg019~4.jpg
|003| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 23. Března - Venku se Satyanou
|019| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 24. Března - S rodinou v kulturním centru Skirball

001~27.jpg006~15.jpg007~13.jpg
|007| Seriál > Série 6 > Stills > 21. The Perfect Cocktail

Všechno Nejlepší, Alyson!=))

24. března 2011 v 20:18 | Dee
Dnes, dne 24. března 2011 slaví své 37 narozeniny Alyson. Stejně tak, slaví 2 narozeniny i její dcerka, Satyana. Oběma přeji všechno nejlepší=)))

Gallery Update; 20.3.2011 - Neil Patrick Harris - 66. ročník udílení cen Golden Globe

20. března 2011 v 22:05 | Dee
A já si to rozmyslela=))) Rozhodla jsem se, že jsem toho na blog přidala až až, strávila jsem tu prakticky celý den, takže vypnu noťas, budu se bavit sledováním superstar (xDD -- ano, fakt na to čučím=D) a pokusím se naučit slovíčka na ajinu, ze které zítra píšeme a překvapivě jsem se na ně vůbec nepodívala=D Naštěstí, když jsem to jen tak narychlo procházela, neuměla jsem jich jen asi 10 z 50ti, takže by mi to nemělo dlouho trvat. Ráno vstávám v 5:15, takže jen co skončí Superstar, pujdu spát.
Myslím, že fotek jsem Vám sem přidala celkem dost, hlavně fotky s Alyson, takže je můžete všechny zkouknout a já se pokusím v týdnu tady objevit pokud se něco nového objeví... V úterý se také můžete těšit na nový díl HIMYM s názvem Legendaddy, kde se konečně setkáme s Barneyho otcem=))

Jinak, ještě bych Vám chtěla poděkovat za 5000 návštěv, které počítadlo zaznamenalo někdy v noci. Také bych Vám chtěla poděkovat za dnešní návštěvnost, která je vážně vysoká. Hlavně za to může to, že jsem se blogu po dlouhé době trochu věnovala a samozřejmě na tom má také velký podíl článek Důležité: Změna pravidel, jelikož jsem kvůli tomu oběhla všechny affka. A na závěr bych Vás chtěla upozornit, že počítadlo shlédnutí v galerii brzy zaznaméná první tisícovku shlédnutí (momentálně je tam 963 shlédnutí=)))

002~23.jpg003~21.jpg004~20.jpg
|004| Neil Patrick Harris > Akce > 2009 > 11. Ledna - 66. roční udílení cen Golden Globe

Gallery Update; 20.3.2011 - Alyson Hannigan - Paparazzi 2010

20. března 2011 v 21:41 | Dee
Přidala jsem celkem dost paparazzi fotek s Alyson. Bohužel jsem moc líná na to, abych Vám jsem dala odkazy na alba, protože chci přidat ješětě nějaké fotky, než pujdu spát a zabralo by mi to min 15 minut. Proto nové fotky najdete zde:


Otázka na Vás k tématu týdne...

20. března 2011 v 18:54 | Dee
Tak trochu se bavím (jako každý týden) čtením příspěvků k tématu týdne, které je tenokrát kouření. Tak by mě zajímalo, kdo z Vás kouří, popř. jaký k němu máte postoj. Pro ty, co chtějí zůstat v anonymitě tu mám i anketu, ve které můžete hlasovat,....

Nechci nijak vyzvídat, jen by mě zajímalo, kdo z Vás jak na tom je=)

Důležité: Změna pravidel

20. března 2011 v 18:07 | Dee
Jak jste si všimli, poslední dobou moc nestíhám. Proto jsem se rozhodla pozměnit pravidla týkající se spřátelení. Je to hlavně z toho důvodu, že Affek mám moc a nestíhám všechny tak jak bych chtěla.

  • Nebudu Vás pravidelně navštěvovat: Nechápejte to tak, jako že k Vám už nikdy nevkročím. Bude záležet podle toho, kolik budu mít času. Samozřejmě, nebudu tak drzí, abych Vám přikazovala, že i když já váš blog navštívím třeba 1x týdně, vy musíte navštěvovat můj blog 5x denně. Poslední dobou navštivuji blogy, protože mě něčím zaujali, a ne jen proto, že jsme Affka a je to moje povinnost. Myslím, že většina z Vás se mnou bude souhlasit, že člověk má daleko věrší radost z toho, když mu za ten den nepíše 5 lidí smysluplnějších komentářů, než 20 komentářů typu 'Ahojky, obíhám!'
  • Nezapisuji se do třídění Affs: Spřátelení beru něco na ten způsob, že já umístím vaši ikonku na můj blog a vy zase na ten svůj. Takže tím si navzájem uděláme reklamu. Rozhodla jsem se, že už žádné další třídění dělat nebudu. Vím, kdo jak často navštěvuje mě a stejně tak se pokouším navštěvovat i já toho druhého (samozřejmě musíme vzít v potaz 1. odrážku, takže i když bych některé chtěla navštěvovala daleko častěji, den má pouze 24 hodin, nikdo z nás ho nedokáže prodloužit (nepočítáme-li posun času) a proto se kolikrát stane, že nemám čas). Takže všechny weby, která budou chtít a budou souhlasit s těmito pravidli (případně splňovat i podmínky) se může se mnou spřátelit. Jeho odkaz na mém blogu zůstane, dokud i on bude mít ten můj na svém blogu. A jak často budu navštěvovat já jeho záleží na tom, jak se mi bude jeho blog líbit (rozumějte, jak moc mě zaujme téma jeho blogu).

Myslím, že tohle je jediné, co jsem chtěla říct. Ale jak to bývá, já se do toho zase zamotala a tak to tady máte ještě jednou, tentokrát (snad) srozumitelněji:
  • Nebudu pravidelně navštěvovat Váš blog
  • Je jen na Vás, jak často se tu objevíte
  • Komentáře typu: "Obíhám' si strčte někam. Radši nepiště nic, než tyto komentáře, které mě spíš naštvou než potěší.
  • Nezapisuji se do třídění!
  • Na tomto blogu nebude žádné třídění.
  • Odkaz na Váš web tu bude tak dlouho, dokud budete mít Vy můj odkaz na tento blog u sebe
Nechci být nijak hnusná, jen chci, aby jste všichni věděli, na čem se mnou jste. Blog mám ráda, stejně jako všechna svá affka, ale před blogem mám zařazených ještě spoustu věcí, na které se musím soustředit nejvíc, než abych proseděla každý den 4 hodiny nad tím, že oběhnu všechna affka (opravdu mi to trvá 4 hodiny) a další čtyři hodiny nad přidávaním článků. Školu mám nejčastěji do čtyř, ráno 2x týdně vstávám v šest, chodím spát okolo desáté hodiny, po škole věnuju tak cca 2 hodiny učení, večer vyrazíme s kámošema do hospody nebo ven,... a věnovat blogu 8 hodin denně je pro mě opravdu nemožné...

Takže bych byla ráda, kdyby se k tomuto článku vyjádřila všechna Affka. Stačí mi, pokud do komentů napíšete pouze jestli souhlasíte nebo nesouhlasíte s tímto.
Ti co budou souhlasit, nadále zůstanou v mých affkách a já se budu poukoušet co nejčastěji je navštěvovat,...
Ti co nebudou souhlasit: nebude mi to vadim. Máte příležitost bez udání důvodu zrušit naše spřátelení,...

Všem affkům napíšu na blog, a hned co odpovíte si Vás v seznamu affs oznaím, že souhlasíte, případně, pokud nebudete souhlasit, ihned Vás odmažu. Ti co neodpoví ani jedno, budu nějakou dobu terorizovat a neustále mu to připomínat, a až ho to přestane bavit, prostě ho smažu...

Odpovědi na vaše otázky 0.1

20. března 2011 v 16:25 | Dee
A konečně jsem se dokopala i k tomuto (i když jsem to slibovala asi před měsícem). Takže tady jsou odpovědi na všechny otázky a pokud Vás zajímá ještě něco, můžete se zeptat zde, ráda odpovím=))

A tady jsou odpovědi=))

Otázky od ♥E:
Na jakou školu chodíš a ročník?
Chodím na střední školu stavební a dokončuji 3. ročník=)

Kdžy už ne bydliště tak alespoň okres nebo kraj :)
Pardubický kraj.

Otázky od selenagomez-sk:
Aké predmety ťa bavia?
Rozhodně je mým nejoblíbenějším předmětem angličtina. Dále mám také ráda matiku, IKT (ale jen pokud rýsujeme), Konstrukční cvičení. A možná by se našli ještě nějaké další, ale tyhle jsou rozhodně moje nejoblíbenější.

Máš domáce zvieratko? Ak áno, tak aké?
Ano mám. Mám křečka Andyho (kterýmu už jsou skoro 3 roky a chudáček je celý špatný. Myslím, že je hluchý a má něco se zadníma nožičkama) a ještě rybičky. Ty pojmenované nemám=)

Otázky od Grega:
Tvá oblíbená hudba, popř. skupina, zpěvák a zpěvačka?
Popravdě, nemám nijak vyhraněný styl. Poslouchám prakticky všechno kromě vážné hudby, techna, metalu,... Kdybych ale měla říct, co momentálně nejvíc poslouchám, je to asi Hip Hop,..

A třeba, jestli tě baví nějaké sporty, ať už aktivně nebo pasivně?
Mám hrozně ráda volejbal. Hrála jsem ho 5 let, pak jsem si zranila koleno, operace,... a teď si ho zahraju jen tak ve škole nebo venku, závodně už hrát nemůžu,...

Otázky od Jenn FreeToLove:
Okrs nebo kraj kde bydlíš :)
Pardubický kraj

Kterou studuješ školu (o čem)
Jak už jsem psala, studuji Střední školu Stavební. A abych byla přesnější, jako obor jsem si na konci druháku zvolila Dopravní stavitelství.

Dáš mi ICQ? Nebo FCB? :D
Nic proti tomu nemám, pokud někdo chce kontakt na mě, může mi napsat na mail himym.blog@seznam.cz. Veřejně to sem dávat nebudu=)

Máš domácí zvíře? A jaké je tvoje nejoblíbenější?
Jak už jsem psala, mám doma křečka a rybičky. Oblíbené zvíře - tygr=))

Co chce v životě dokázat? (sen?)
Zajímavá otázka. Nikdy jsem o tom nijak zvlášť nepřemýšlela. Momentálně se snažím jen o to dodělat střední, pak bych ale chtěla pokračovat dál na vysoké škole se zaměřením buď pozemní stavitelství a nebo bytová architektura. Žádné další cíle zatím nemám=)

Otázky od selenka-a-spol:
máš radši teda blond nebo černý vlasy
Mě se víc líbí tmavý vlasy, samozřejmě, každému sedne jiná barva vlasů, takže 100% ti to říct nemůžu...

Otázky od Nicole*:
Jak se jmenuješ jméno jenom :)
Denisa

Jak ses dostala k HIMYM?
K HIMYM jsem se dostala v roce 2005, kdy jsem měla blog o Buffy, takže sem se o seriálu dozvěděla 'díky' Alyson. Stáhla jsem si 1. díl, bohužel v té době nebyly titulky a s angličtinou jsem na tom nebyla až tak dobře, abych si troufla zkouknout to bez titulek jen v aj. Takže jsem to vzdala, později jsem sekla i s blogem,... V roce 2009 jsem to náhodou stáhla, protože to po mě chtěla máma. Takže jsem jí stáhla první tři série, které byly v češtině a koukali jsme. 4. série se měla vysílat až o pár měsíců později a máma nechtěla díly v Aj. A tak jsem na to zase nějak zapomněla, až jsem loni byla nemocná přes dva týdny. Nudila jsem se, v TV nic nebylo, číst se mi nechtělo, učit jsem se nemohla, protože jsem všechny sešity měla na intru...no a popravdě se mi ani nechtělo=)) Žádná DVD, které mám doma mě také nezaujali. A tak jsem si začala zase stahovat matku. A už jsem jela. Za tu dobu jsem stihla zkouknout všechny díly od 4. série až do pár dalších dílu 6. série, které v tu dobu už vyšli a také jsem si v té době založila i blog=))) Takže to je moje cesta, jak jsem se dostala k HIMYM=)

Koho tam máš nejradši?
Tak rozhodně mám nejraději Barneyho. Každopádně se myslím, že ta pětice hlavních postav je dokonalá, a kdyby někdo z nich vypadl, případně tam přibyl, už by to nebylo to správné. Takže by se dalo říct, že nejraději mám Teda, Marshalla, Raobin, Barneyho a Lily=))

Otázky od Kajuš:
Kolik ti je?
Je mi 17 let. Za 3 měsíce budu slavit osmnáctku=))

Co posloucháš za hudbu?
Už jsem na tuto otázku odpovídala, tak to jen zkopíruju: Popravdě, nemám nijak vyhraněný styl. Poslouchám prakticky všechno kromě vážné hudby, techna, metalu,... Kdybych ale měla říct, co momentálně nejvíc poslouchám, je to asi Hip Hop,..

Vyhlášení SONW 0.1

20. března 2011 v 15:50 | Dee
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych udělala ceny pro zúčastněné. Nejdříve všem moc gratuluji=)))
Všechny wally najdete v galerii v albu soutěže, už jsem ke každému napsala, od koho wall je. Pokud by měl někdo ze sotěžících problém stím, že je wall zveřejněný v galerii, ať napíše a já ho smažu.

První tři už také mohou najít svou reklamu v dolním volitelném boxu a stejně tak je tam i uvedena doba, do kdy tam svoji reklamu najde=)))
A tady už jsou Diplomy:
619 Legendaddy - Promo

20. března 2011 v 15:01 | Dee
!!!NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY! POKUD JSTE DÍL JEŠTĚ VIDĚLI A NECHCETE SI ZKAZIT PŘEKVAPENÍ, 2X SI TO ROZMYSLETE, NEŽ VIDEO PUSTÍTE!!!


618 A Change of Heart - Promo

20. března 2011 v 14:59 | Dee
!!!NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY! POKUD JSTE DÍL JEŠTĚ VIDĚLI A NECHCETE SI ZKAZIT PŘEKVAPENÍ, 2X SI TO ROZMYSLETE, NEŽ VIDEO PUSTÍTE!!!


617 Garbage Island - Promo

20. března 2011 v 14:56 | Dee
!!!NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY! POKUD JSTE DÍL JEŠTĚ VIDĚLI A NECHCETE SI ZKAZIT PŘEKVAPENÍ, 2X SI TO ROZMYSLETE, NEŽ VIDEO PUSTÍTE!!!

Alyson s rodinou venku - Paparazzi - 17.3.2011

20. března 2011 v 12:08 | Dee
Mám tu ro Vás nejnovější fotky Alyson a její rodinky=)) Tentokrát se 17. března vyrazili do města=)) Všichni tři dodržují tradici a jsou sladěni do zelených barev=)) Sluší jím to.

|009| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 17. Března - Venku na den Sv. Patrika

Gallery Update; 19.3.2011- Neil Patrick Harris

19. března 2011 v 12:05 | Dee
A nakonec fotky, ze kterých mám asi největší radost. Paparazzi fotky Neila, Davida a dvojčátek z dovolené.

|007| Neil Patrick Harris > Paparazzi > 2011 > 9. Března - Dovolená s rodinou na Hawaii

Gallery Update; 19.3.2011 - Jason Segel

19. března 2011 v 12:02 | Dee
Dále tu jsou fotky Jasona:


Gallery Update; 19.3.2011 - Josh Radnor

19. března 2011 v 9:05 | Dee
Dále tu je Josh, se kterým se objevilo vážně spoustu fotek. Objevili si první paparazzi fotky v tomto roce, pár fotek z akcí a nakonec, stejně jako Cobie i on nafotil nový (a nádherný) shoot.

|007| Josh Radnor > Paparazzi > 2011 > 3. Března - Přijíždí do MTV studia


|009| Josh Radnor > Akce > 2011 > 1. Března - V show "Late Night With Jimmy Fallon"


|004| Josh Radnor > Photoshooty > Set #009

Gallery Update; 19.3.2011 - Cobie Smulders

19. března 2011 v 8:48 | Dee
Dále tu pro Vás mám sice jen 5, ale nádherných fotek Cobie, z jejího nového shootu. Líbí se mi hlavně ta první fotka=))) Ta je podle mě dokonalá=))
001~4.jpg003~3.jpg004~3.jpg
|005| Cobie Smulders > Photoshooty > Set #014

Gallery Update; 19.3.2011 - Alyson Hannigan

19. března 2011 v 8:39 | Dee
A jako omluvu za svoji nečinnost tu pro Vás mám spoustu fotek. Jako první tu pro Vás mám nové paparazzi fotky s Alyson a její rodinou=))) Užijte si je=)

006.jpg
|006| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 1. Března - Venku s rodinou
|020| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 3. Března - Na procházce v sousedství
|001| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 11. Března - Aly kupuje 3 kafe ve Starbucks
|015| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 12. Března - Na trhu
|040| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 15. Března - Odchod od doktora

Hlasujte pro mě!=D (Už vážně naposledy=)))

13. března 2011 v 21:58 | Dee
A naposledy Vás žádám, aby jste pro mě hlasovali v grafické soutěži. Dostala jsem se až do finále, takže už je to na dlouhou dobu naposledy (protože do podobné, více kolové soutěže, se už přihlásit nehodlám. Teď jsem dokonce neměla vůbec čas, takže wall jsem poslala asi až o 2 dny později, takže Kajuš jsem moc vděčná, že ho ještě do soutěže zařadila=D)

Jinak, hlasovat můžete ne této adrese=))

Předem děkuji za hlásky=D

Gallery Update; 13.3.2011

13. března 2011 v 14:05 | Dee
Jak jsem slíbila, vrhla jsem se na doplnění informací, které se za dobu mé nepřítomnosti objevili. A celkem mě udivilo, že i když jsem na blogu nebyla skoro 2 týdny, nijak moc informací se neobjevilo. Nebo žádné další než to, co jsem už přidala jsem nenašla. A s fotkama to bohužel není jiné...

ttwpaf-001.jpgttwpaf-003.jpgttwpaf-004.jpg
|004| Neil Patrick Harris > Seriály > Take Two With Phineas and Ferb (2011) > Fotky

001~30.jpg
|001| Jason Segel > Filmy > Bad Teacher (2011) > Plakáty

ah_ca_2011_02_06_003.jpgah_ca_2011_02_06_002.jpgah_ca_2011_02_06_001.jpg
|003| Alyson Hannigan > Paparazzi > 2011 > 6. Února - S rodinou venku v Santa Monice